Корзина
543 отзыва
+380663497903
+380684806490
Интернет-магазин "Микки Маус"
Корзина

Карандаши Marco серии Пегашка

Олівці серії «пегашку», призначені для наших маленьких шанувальників. За допомогою цих олівців, ми сподіваємося, будуть розвиватися здатності дітей, від трьох років, в прекрасному, що втілює самі несподівані фантазії, мистецтві малювання. Яскрава, барвиста упаковка з зображенням юного сина носія натхнення Пегаса з няшная, забавним ім'ям пегашку, припала до смаку нашим маленьким друзям.

Розуміючи всю важливість безпеки, при використанні олівців дітьми, торгова марка Marco, подбала про це при виробництві. Олівці пофарбовані нейтральними барвниками, нешкідливими для маленьких художників. Це ж стосується і компонентів грифеля, підібраних з особливою ретельністю і відповідають всім критеріям безпеки . Крім того стрижні олівців виготовлені з м'якістю, що дозволяє легко, без натиску здійснювати написання юними даруваннями своїх перших робіт. При падінні олівця, навіть з великої висоти, стрижень всередині залишається непошкоджений, а зовнішня, заточена частина стрижняобламується без гострих відколів . Легке заточування і стійкість до температурних коливань - це ще додаткові параметри, які припали до смаку нашим маленьким шанувальникам. Олівці Jumbo, на додаток до перерахованих якостей, дають нашим найменшим друзям, з незміцнілими м'язами пальців, використовувати в процесі малювання всю кисть. Більш товстий олівець зручно лягає в незміцнілий дитячий кулак, а стрижень, товщиною 5 мм, надовго без підточки займе ваше допитливе чадо.

Ми раді запропонувати асортиментний ряд барвистою серії «пегашку» з обіцятиме інвестору слоганом «Зростаємо разом» нашим маленьким друзям, з побажанням поступового творчого зростання, разом з нашим героєм і надією, що прийде час і вже підріс Пегас, на своїх зміцнілих крилах принесе вам натхнення і ви створите свій нетлінний шедевр, а написаний він буде олівцями однієї з наших професійних серій.