Корзина
198 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380663497903
+380684806490
Интернет-магазин "Микки Маус"
Корзина

Карандаши Marco серии Superb Writer

Серія Superb Writer, яка представлена під брендом Marco, є найпопулярнішою, найбільш продаваною серією з усього широкого, різноманітного асортименту, пропонованого TM Marco .

Лаконічна, двоколірна упаковка припала до смаку нашим покупцям усіх вікових і споживчих категорій, й стала навіть десь візитною карткою торгової марки. Бездоганна якість олівця, у цілому, та всіх його складових, окремо, й, при цьому, стратегічно невисока ціна гідно оцінені нашими покупцями. І ось вже на протязі 16 років серія впевнено займає лідуюче місце на ринку олівців.

Серія Superb Writer поступово увібрала в себе всі можливі варіації і розфасовки олівців, намагаючись йти в ногу, а часто і випереджати побажання своїх споживачів. Так, свого часу, еволюційно і своєчасно в серії з'явилися 12 двосторонніх олівців 24 кольорів. Вони виявилися вельми доречними для потреб шкіл і понині є затребуваними та улюбленими в даній серії.

Розуміючи всю серйозність безпеки при використанні олівців дітьми, TM Marco веде постійні розробки і гарантує екологічну безпеку всіх матеріалів використовуваних при виробництві. Всі компоненти стрижнів для олівців Marco строго сертифіковані і не зазнають змін від заявлених. Це дозволяє домогтися постійної якості і сталості колірної гами від партії до партії, від серії до серії.

Superb Writer містить такі нестандартні представники світу олівців, як укорочені - це в два рази зменшені дванадцяти-кольорові і шести-кольорові олівці, при чому товщина стрижня цих "коротишів" така ж як і у дорослих побратимів і становить 2,9 мм. У серії також є олівці Jumbo, шанувальниками яких є наші найменші, але, при цьому, самі вимогливі друзі від трьох років. Олівець стандартного розміру з товщиною стрижня 2,9 мм представлений у вигляді п'яти різних упаковок за кількістю олівців, це 6, 12, 24, 36, 48 кольорів. Є також серія акварельних олівців, укомплектованих пензликом. Вона представлена упаковками 12, 24, 36 кольорів. Серія має невелику, але дуже затребовану розтяжку чорнографітних олівців у двох дизайнах та декількох найпопулярніших твердостях НВ і 2В. Олівці упаковані по 144 олівця, щоб не обмежувати можливість закупівлі необхідного покупцеві кількості олівців.

TM Marco продовжує нові розробки, враховуючи побажання своїх покупців, ведучи постійний діалог з ними. Ми завжди раді і пишаємося кожним новим учасником негласного товариства любителів олівців Marco. Ми запрошуємо вас вставати під жовто-синій прапор, вже такої знайомої і не застарілої серії Superb Writer.