Корзина
199 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380663497903
+380684806490
Интернет-магазин "Микки Маус"
Корзина

Карандаши Marco серии ColorCore

Постійне прагнення до нового, призвело інженерів компанії до створення в асортименті TM Marco інноваційної серії олівців Color Core .

Олівці цієї серії, при останньому в стандартному розмірі корпусі, отримали стрижень товщиною 4 мм . Збільшений в товщині стрижень займає в процентному співвідношенні більшу частину олівця, значно збільшуючи при цьому площу покриття при нанесенні штрихів, що підвищує термін служби олівця в порівнянні зі стандартним. Крім того, серія отримала цікаве дизайнерський розвиток в упаковці, де розроблена нова приваблива концепція. Серія складається з продуктів для чоловічої частини населення і жіночої. При цьому олівці жіночої серії отримали круглий профіль, а чоловічої - шестигранний.

Картонні упаковки кольорових олівців Color Core укомплектовані додатковим чорнографітним олівцем. Цікавий індивідуальний дизайн кожної пачки з 13, 25, 37 олівців робить серію презентабельною прикрасою будь-якої виставкової полки. Металева упаковка серії повторює техно дизайн картонній, але має комплектацію тільки з 12 і 24 кольорових олівців.

Ми сподіваємося, що високотехнологічна новинка Color Core займе гідне місце в асортименті TM Marco.