Корзина
198 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380663497903
+380684806490
Интернет-магазин "Микки Маус"
Корзина

Карандаши Marco серии Raffine

Олівці серії "Raffine" - це олівці професіоналів. Ідеальне, багатошарове покриття корпусу, екологічно чистою фарбою і матовим лаком, елегантно округлений торець, окрас верхній частини олівця в колір грифеля, все це створює відчуття гармонії втіленої в дереві . В унісон олівця лаконічна, але в той же час екстравагантна і інформативна упаковка. Вона виконана з дизайнерського картону, прикрашена вибірковими лакуванням і тисненням. Функціональність упаковки підсилює висувна вставка, що дозволяє без особливих зусиль знаходити в колірній палітрі олівців необхідний відтінок. І це тільки інформація про, безумовно, вражаючу видиму частини олівця айсберга. Внутрішній зміст, запевняємо Вас, не менш привабливий. Стрижень виготовлений з високоякісних матеріалів за спеціальною, розробленою компанією формулою. Екологічність кінцевого продукту не викликає ніякого сумніву і підтверджена міжнародними, найавторитетнішими лабораторіями та українськими сертифікатами.

Важливою відмінною рисою стрижня олівців цієї серії є його товщина, вона становить 3,2 мм, при стандарті товщини стрижня більшості вироблених в світі олівців від 2,5 до 2,9 мм. Збільшений діаметр забезпечує більший відсоток укриття при малюванні, кожним штрихом, що в результаті подовжує термін служби олівця в порівнянні з більш тонким аналогом. Ретельно підібраний баланс м'якості стрижня, перетворює роботу з олівцем "Raffine" в приємне проведення часу. М'яко, без особливих зусиль, Ви можете створювати роботи в потрібних для Вас тонах і з потрібним ступенем укриття. Для спрощення процесу заточування і запобігання поломки, стрижень є ідеально центрованим у дерев'яному корпусі та ретельно прикріплений до нього спеціальним клейовим складом. Ви можете спостерігати як, з-під леза точила, довгою стрічкою виходить рівна олівцева стружка. Параметри цієї стружки дозволяють професійно оцінити якість заточуваного олівця. Так на зрізі стружки, повинні чітко проглядатися кожен шар фарби і прикрашати повинна корона, які міцно тримаються на деревині, що струмує без перерв, разом зі стружкою грифеля. Саме така стружка при заточуванні властива всім олівцям торгової марки Marco і зокрема олівцям серії "Raffine" .

Окрема тема, про яку необхідно знати, це використовувана деревина. Для виробництва олівців серії "Raffine" використовується деревина липи найвищої якості, що пройшла тривалу природну та автоматичну сушки. Для легкості заточування в процесі обробки, корпус олівця просочується спеціальним складом, що дозволяє уникнути розтріскування деревини олівця при його експлуатації в різних температурних режимах і при різного ступеня вологості.

Окремо хочеться зупинитися на асортименті олівців серії "Raffine". Пропонуються картонні упаковки з 12, 24, 36, 48, 72 олівцями і металеві пенали з 12, 24, 36, 50 олівцями різних кольорів. Окремо поруч ідуть акварельні кольорові олівці, склад стрижня яких дозволяє за допомогою води і пензлика, що йде в комплекті,  створювати ефект акварельного фарби з її розмитістю і прозорістю. Серія акварельних олівців складається з комплектів 12, 24, 36 кольорів у картонній або металевій упаковці. Дизайн упаковки щільно перетинається з дизайном решти серії "Raffine" з відзнакою в малюнку на фронті упаковки, він підкреслює акварельну спрямованість олівців. Відмінною рисою серії "Raffine", також, є наявність в серії лінійки чорнографітних олівців різного ступеня твердості від 3H до 8B. Лінійка представлена як упаковками однакової твердості, так і наборами олівців різної твердості, зібраними з ухилом або для креслення, або для художніх графічних робіт. Флагманом для чорнографітної лінійки виступає металевий пенал з дванадцятьма олівцями різного ступеня твердості.

Підводячи підсумок вищесказаного, ми можемо рекомендувати олівці серії "Raffine" як надійний, якісний інструмент для втілення своїх ідей і фантазій як професіоналам, так і початківцям художникам.